Lazer

Q-Switch Lazer (ND Lazer)

Eşsiz Çok Yönlülük:
Patentli Smart Infinite başlık daha hızlı uygulama için geliştirilmiştir.1,2-8,5 mm spot genişliği ve 0,1 mm ayarlanabilir özelliğiyle hassas tedavi sağlar .Sezgisel Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) uygun tedavi parametrelerinin önceden ayarlanabilmesini sağlar ve hazırlık süresini kısaltır.

Maksimum Güç:
Yüksek zirve gücü ve kısa pulse süresi fotoakustik etki ile hedef kromoforu parçalarken çevre dokuya verilen hasarı minimuma indirir.Düzgün Yuvarlak Atış Profili: Sıcak nokta ve sivrilmeler içermeyen homojen ve düzgün yuvarlak bir atış profilidir. Enerjinin daha etkin iletilmesini sağlar, enerji cilde eşit olarak dağılır ve potansiyel yan etkileri azaltır.

Kullanım Alanları:
Dövme Silme(Tüm Renklerde) Epidermal ve Dermal, Pigmente Lezyonlar, Non-Ablative Cilt Yenileme, Cilt Gençleştirme, Kırışıklık ve İnce Çizgiler, Akne Skarı, Yara İzleri, Melazma Gözenek,  Sıkılaştırma, Vasküler Lezyonlar, İnce Tüy Epilasyonu, Tüy sarartma

  • 4 Dalga Boyu & Sınırsız Potansiyel
  • Revlite Sl tüm renklerdeki dövmeleri siler.
  • Tüm cilt tiplerinde kullanılır.
  • Geniş bir endikasyonda FDA onayına sahiptir.

-1064 nm: Derin peneterasyon ve düşük melanin emilimi ile dövme silmede en çok tercih edilen dalga boyudur. Özellikle siyah, kahverengi renklerdeki dövmelerin silinmesinde çok etkilidir.

-532 nm: Kırmızı, turuncu, kahverengi renklerdeki dövmelerin silinmesinde başarılıdır. Yüzeysel peneterasyon özelliğiyle epidermal pigmente lezyon tedavisinde idealdir.

-585 nm (Opsiyonel): Gökyüzü mavisi, mor gibi zor silinebilen dövmelerin tedavisinde başarılıdır.

-650 nm (Opsiyonel): Yeşil renkteki dövmelerin silinmesinde kullanılır.

Lazer